Novým primářem stodské gynekologie je MUDr. Jakub Mach

1.10.2013 - krátká informace

Stod – Novým primářem gynekologicko-porodnického oddělení Stodské nemocnice je MUDr. Jakub Mach. Oddělení vede od 1. října. Od stejného termínu je v plném provozu i lůžková část oddělení. Ta byla v září uzavřena kvůli probíhající rekonstrukci kanalizací a sociálního zařízení, dále kvůli malování a drobným úpravám na gynekologických sálech. Práce v pondělí skončily a v nemocnici se obnovují gynekologické operace a porody.

„Gynekologie a porodnice ve Stodě má velmi dobré jméno. Nabízí příjemné a klidné prostředí a je tu velmi vstřícný a milý personál. Na sestrách je znát, že jsou tu kvůli pacientkám a dokážou jim naslouchat a pomáhat. To sem láká rodičky nejen ze spádových oblastí ale třeba i z Plzně. V den svého nástupu proto nebudu říkat, jaké chci zavádět novinky či změny,“ uvedl na úvod Jakub Mach. Hodlá nadále nabízet celé spektrum gynekologických operací a budovat dál dobré jméno porodnice. „Za dva tři měsíce budu vidět, jakým směrem lze oddělení posunout dál,“ dodal nový primář.

Jakub Mach pochází z Domažlicka. Pracoval právě i v Domažlické nemocnici. Největší část své praxe ale strávil v zahraničí a to především v Německu a USA, kam emigroval. Ještě v září působil v Sasku.

Více informací k rekonstrukci odklikem zde

Kontakty:
Bc. Jiří Kokoška – Komunikace Zdravotnický holding Plzeňského kraje: media@zhpk.cz, 777 315 018

O nemocnici > Tiskové zprávy > Novým primářem stodské gynekologie je MUDr. Jakub Mach