EvoBus ČR,s.r.o.,závod Holýšov
Obec Lom u Tachova
Obec Chotěšov
Obec Blatnice
Obec Cebiv
Obec Benešovice
Obec Heřmanova Huť
Obec Horní Kozolupy
Obec Tlučná
Obec Kostelec
Obec Hošťka
Obec Úherce
Město Stříbro
Obec Záchlumí
Obec Staré Sedliště
Město Kladruby
Obec Lisov
STOLFIG,s.r.o. Chotěšov
Obec Otěšice
Město Dobřany
Město Nýřany
Město Černošín
Město Přimda
Obec Kočov
Obec Lochousice
Obec Česká Kubice
Obec Brod nad Tichou
Obec Ctiboř
Obec Broumov
Obec Halže
Obec Chodský Újezd
Obec Rozvadov
Obec Třemešné
Obec Sytno
Obec Zbůch
Obec Líně
Obec Velký Malahov
Obec Horní Kamenice
Obec Vejprnice
Město Staňkov
Obec Staré Sedlo
Město Tachov
Obec Merklín
Město Holýšov
Obec Vranov
Obec Kotovice
Obec Líšiná
Město Stod
Obec Ves Touškov

Hejtman ocenil pracovníky Stodské nemocnice

30.4.2016 - tisková zpráva plzeňského kraje

Pracovníky čtyř nemocnic Plzeňského kraje ocenil ve středu 27. dubna za jejich příkladnou a obětavou práci hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs a radní pro oblast zdravotnictví Milena Stárková. Pamětní medaili a čestné uznání převzalo i šest zaměstnanců Stodské nemocnice.

„Plzeňský kraj je hodnocen mezi kraji ČR jako jeden z nejlepších, co se kvality života týká. Velkou zásluhu na tom má i resort zdravotnictví, tedy kvalitní zdravotní péče. Je mi proto ctí dnes některé z určitě mnoha pracovníků našich krajských nemocnic, kteří se o toto hodnocení zasluhují, ocenit,“ uvedl hejtman Václav Šlajs. Ve stejný den byli oceněni i zástupci krajských nemocnic z Rokycan, Domažlic a Plané. Pracovníci nemocnic v Klatovech a Horažďovicích si převzali ocenění již dříve. Tradice byla zavedena loni. Před rokem hejtman ocenil dvě zaměstnankyně nemocnice (info zde).

Více fotografií z předávání ocenění odklikem zde

Ocenění zaměstnanci Stodské nemocnice, a. s.

Prim. MUDr. Helena Vrbová - Je primářka dětského oddělení. Ve Stodské nemocnici pracuje od ukončení studia na Leningradském pediatrickém institutu. Svou obětavou prací, vstřícností a zodpovědným přístupem se zasloužila o plynulý chod dětského oddělení. Zvláště pak v posledních letech, kdy přetrvává nedostatek lékařů pediatrů.

Prim. MUDr. Jakub Mach - Je primářem gynekologicko-porodnického oddělení. Od svého nástupu do Stodské nemocnice nastartoval tým spolupracovníků k vyšším výkonům a svým lidským přístupem nejen upevnil, ale i zlepšil jméno Stodské porodnice a gynekologie. Má zájem o zavádění nových metod, ve své práci uplatňuje poznatky a zkušenosti ze zahraničí, provádí přednášky na školách a organizuje besedy s těhotnými ženami. Je příkladem svým podřízeným. Nenahraditelnou úlohu zastává v získávání finančních prostředků od sponzorů. Svou práci dělá s radostí a elánem.

Bradová Věnceslava - Pracuje jako zdravotní sestra ambulance rehabilitačního oddělení. Do  Nemocnice s poliklinikou ve Stodě nastoupila hned po maturitě na SZŠ v Domažlicích v roce 1964. V roce 1972 přešla do ÚSP ve Stodě, kde pracovala do počátku roku 1995, pak po krátkém působení v PL Dobřany se vrátila  do Stodské nemocnice. Je zkušená zdravotní sestra, velmi oblíbená u pacientů i spolupracovníků celé nemocnice. Je pracovitá, spolehlivá a obětavá. Svým nezištným a nesobeckým přístupem je příkladem všem ostatním. Účastní se i veřejného dění ve městě.

Králová Marie - Pracuje jako zdravotní laborantka OKB, v nemocnici už 44 let. Řadu let odpovědně zastávala pozici vedoucí laborantky. Svými odbornými zkušenostmi se jako laborantka – důchodkyně nadále podílí na úspěšnosti a bezproblémovém chodu laboratoře.

Houšková Hana - Pracuje jako vrchní sestra oddělení následné péče. Patří k lidem, kteří svým lidským a sympatickým přístupem k pacientům příkladně zvládají svou náročnou profesi. Na oddělení lůžek následné péče často vypomáhá při zajištění plynulého provozu a je garantem kvalitní a bezpečné ošetřovatelské péče.

MUDr. Vlastimil Tuháček - Pracuje jako lékař ARO od roku 1976. Dlouhá léta vykonával funkci primáře anesteziologicko-resuscitačního oddělení Stodské nemocnice. I přes svůj důchodový věk nadále pomáhá svým profesionálním přístupem garantovat kvalitní, bezpečnou a vysoce odbornou práci lékaře anesteziologa.

 


    O nemocnici > Tiskové zprávy > Hejtman ocenil pracovníky Stodské nemocnice


Stodská nemocnice a.s.
Hradecká 600, 333 00 Stod
IČ: 263 61 086, DIČ: CZ26361086

Stodská nemocnice a.s. © 2019
Webdesign Estetica online s.r.o.