EvoBus ČR,s.r.o.,závod Holýšov
Obec Lom u Tachova
Obec Chotěšov
Obec Blatnice
Obec Cebiv
Obec Benešovice
Obec Heřmanova Huť
Obec Horní Kozolupy
Obec Tlučná
Obec Kostelec
Obec Hošťka
Obec Úherce
Město Stříbro
Obec Záchlumí
Obec Staré Sedliště
Město Kladruby
Obec Lisov
STOLFIG,s.r.o. Chotěšov
Obec Otěšice
Město Dobřany
Město Nýřany
Město Černošín
Město Přimda
Obec Kočov
Obec Lochousice
Obec Česká Kubice
Obec Brod nad Tichou
Obec Ctiboř
Obec Broumov
Obec Halže
Obec Chodský Újezd
Obec Rozvadov
Obec Třemešné
Obec Sytno
Obec Zbůch
Obec Líně
Obec Velký Malahov
Obec Horní Kamenice
Obec Vejprnice
Město Staňkov
Obec Staré Sedlo
Město Tachov
Obec Merklín
Město Holýšov
Obec Vranov
Obec Kotovice
Obec Líšiná
Město Stod
Obec Ves Touškov

Hejtman ocenil zdravotníky krajských nemocnic - ze Stoda i vrchní interny Janu Vacíkovou

12.4.2017 - tisková zpráva

Jako byli v minulém týdnu oceněni za příkladnou a obětavou práci pro krajské zdravotnictví lékaři nemocnic Skupiny ZHPK a zdravotnické záchranné služby (viz níže), tak dnes se stejného ocenění dočkali od vedení kraje i nelékařští zdravotničtí pracovníci, například zdravotní sestry. Pamětní medaili a čestné uznání převzaly z rukou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda a radní pro oblast zdravotnictví Mileny Stárkové i tři pracovnice Stodské nemocnice.

Anna Boucová nastoupila do Stodské nemocnice na počátku 80. let, kde pracuje spolehlivě a obětavě na chirurgické jednotce intenzivní péče – zprvu jako sestra u lůžka, později jako staniční sestra. Je svědomitá, kamarádská a předává své odborné i praktické zkušenosti svým kolegyním a pozdějším nástupkyním. 

Jana Vacíková je vrchní sestrou největšího oddělení Stodské nemocnice – interny, přestože v 70. letech přišla do nemocnice původně na chirurgickou JIP, kde pak byla staniční sestrou. Díky svým organizačním schopnostem ale později zastupovala vrchní sestru interního oddělení a v této pozici už zůstala. Je spolehlivá, těžké úkoly a situace zvládá bez emocí a konfliktů. 

Petra Hlaváčková pomohla od roku 1978 jako porodní asistentka na svět už tisícům novorozenců. I po tak dlouhé době a výkonu práce je stále velmi empatická, spolehlivá a mezi rodičkami nesmírně oblíbená.

  • Více fotografií z předávání ocenění odklikem zde.
  • Info k dalším oceněným zdravotníkům z jiných zdravotnických zařízení na webu ZHPK odklikem zde

Hejtman ocenil lékaře krajských nemocnic - ze Stoda Jiřího Wicherka a Martu Růžkovou

5.4.2017 - tisková zpráva

Stejně jako v uplynulých dvou letech oceňuje i letos vedení Plzeňského kraje pracovníky nemocnic Skupiny ZHPK a Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje. Dnes se mezi lékaři dočkali pamětní medaile a čestného uznání i dva lékaři Stodské nemocnice - MUDr. Marta Růžková a MUDr. Jiří Wicherek. Za příkladnou a obětavou práci pro krajské zdravotnictví jim poděkoval přímo hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard a radní pro oblast zdravotnictví Milena Stárková. V příštím týdnu se stejného ocenění dočkají i nelékařští pracovníci.  

MUDr. Jiří Wicherek  je jméno známé nejen ve spádových oblastech Stodské nemocnice, ale v celém Plzeňském kraji i na celorepublikové úrovni. Do Stodu přišel v roce 1980 jako chirurg, ale později se jeho hlavním posláním stala rehabilitační péče. Vedle primariátu rehabilitačního oddělení a práce v nemocnici se věnuje i řadě občanských, odborných i volnočasových aktivit, např. i působí v České lékařské komoře. 

MUDr. Marta Růžková je ikonou Stodské nemocnice. Pracuje v ní v podstatě od založení, přičemž nejdelší dobu působila na chirurgickém oddělení, kde vykonávala i funkci primářky. V roce 2008 pak byla pověřena vedením oddělení lůžek následné péče. Mimo lůžkových pracovišť je i lékařkou mamografické ambulance. Jejími přednostmi jsou nejen vytrvalost, ale také obětavost, vstřícnost a chuť nemocnici dále rozvíjet.

  • Více fotografií z předávání ocenění odklikem zde.
  • Info k dalším oceněným lékařům z jiných zdravotnických zařízení na webu ZHPK odklikem zde

Kontakt:
Bc. Jiří Kokoška – komunikace a PR Skupiny Zdravotnický holding Plzeňského kraje: 777 315 018, media@zhpk.cz


    O nemocnici > Tiskové zprávy > Hejtman ocenil zdravotníky krajských nemocnic - ze Stoda i…


Stodská nemocnice a.s.
Hradecká 600, 333 00 Stod
IČ: 263 61 086, DIČ: CZ26361086

Stodská nemocnice a.s. © 2019
Webdesign Estetica online s.r.o.