Studenti zdravotnických studií už vědí, kam na praxi či brigádu

5.10.2017 - informace k dalšímu zpracování

Nemocnice Plzeňského kraje včetně Stodské nemocnice se 4. října zúčastnily Dne Fakulty zdravotnických studií ZČU v Plzni. Studentům nelékařských zdravotnických oborů se představily jako zařízení, kde mohou během studia získat stipendia, vykonávat praxi, placené brigády a později zde mohou najít i perspektivní zaměstnání.

„V našich nemocnicích, které jsou rozloženy téměř po celém území kraje, najde uplatnění každý student či absolvent fakulty, ať už se jedná o sestry, fyzioterapeuty, porodní asistentky, laboranty i jiné. Všem jsme, doufám, zodpověděli veškeré dotazy ohledně našich zařízení a nabídek různých forem spolupráce v podstatě už od prvního ročníku studia. A věřím, že s mnohými se skutečně uvidíme, protože nabídky jsou zajímavé a u nás si ten svůj obor skutečně vyzkouší v reálu,“ říká mluvčí krajských nemocnic Jiří Kokoška.

Nemocnice v Domažlicích, Horažďovicích, Klatovech, Rokycanech, Stodu a Svaté Anně na akci také poprvé představily nový společný vizuální styl, který začnou využívat v dalších měsících. „Jsme rodinné nemocnice pro rodiny z našich regionů, naše sousedy, a chceme proto nově sami působit jako rodina, zároveň pozitivně, přátelsky a odlišit se od ostatních poskytovatelů zdravotní péče. Proto jsme zvolili jednoduchý, ale zřetelný motiv zdravého srdce se symbolem kříže,“ doplňuje mluvčí.

Více fotografií z akce odklikem zde.

Bc. Jiří Kokoška – komunikace a PR Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.: 777 315 018, media@zhpk.cz

O nemocnici > Tiskové zprávy > Studenti zdravotnických studií už vědí, kam na praxi či brigádu