Gynekologická ambulance se v Pernarci otevře poprvé už tuto středu

27.11.2017 - krátká informace

Pro ženy a dívky z okolí obce Pernarec na severním Plzeňsku se ve středu 29. listopadu obnoví provoz tamní gynekologické ambulance. Bude působit opět ve zdravotnickém středisku (Pernarec 132), ale nově ji bude zajišťovat gynekologicko-porodnické oddělení Stodské nemocnice, konkrétně primář MUDr. Jakub Mach se sestrou. Do Pernarce bude zprvu jezdit jednou za 14 dnů. Podle zájmu pacientek se ale v příštím roce může provoz rozšířit.

„Bude to standardní gynekologická ambulance s obvyklou nabídkou služeb a péčí. To znamená registrace pacientek, gynekologické prohlídky, odběry, předoperační vyšetření, těhotenská poradna, ultrazvuk a další,“ říká primář Jakub Mach.

Ordinační doba bude od 14 do 18 hodin. Objednat se lze na telefonním čísle 770 120 440. Do koce letošního roku se ordinace otevře třikrát - kromě poslední listopadové středy ještě 13. a 27. prosince. Po Novém roce pak poprvé 10. ledna.

Bc. Jiří Kokoška – komunikace a PR Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.: 777 315 018, media@zhpk.cz

O nemocnici > Tiskové zprávy > Gynekologická ambulance se v Pernarci otevře poprvé už tuto…