Deklarace o společném postupu nemocnic při uzavírání smluv se zdravotními pojišťovnami

7.11.2012 - informace k dalšímu zpracování

Zástupci nemocnic sdružených v Asociaci českých a moravských nemocnic a v Asociaci krajských nemocnic se na společném zasedání 6. listopadu v Praze shodli na společném postupu při uzavírání smluv se zdravotními pojišťovnami a jeho zásady vyjadřují v Deklaraci (ke stažení poklepem myši níže).

DEKLARACE

K deklaraci se připojují i nemocnice sdružené ve Zdravotnickém holdingu Plzeňského kraje, jehož zástupci se jednání AČMN a AKN přímo účastili. Za Plzeňský kraj vystoupil na akci Václav Váchal, předseda představenstva ZHPK a jménem pana radního Plzeňského kraje pro oblast zdravotnictví Václava Šimánka požádal orgány AČMN i AKN, aby vyzvaly ministra zdravotnictví k vytvoření koncepce zdravotní péče v České republice.

file:///C:/Users/kokoska/AppData/Local/Microsoft/Windows/Temporary%20Internet%20Files/Content.Outlook/LZTN230V/banner%201%20(2).gif

O nemocnici > Tiskové zprávy > Deklarace o společném postupu nemocnic při uzavírání smluv se…